lynk and co

מה מיוחד ברכבים ההיברידים של לינק אנד קו?

מכוניות לינק אנד קו נועדו לפנות ללקוחות צעירים יותר שאינם רוצים להחזיק את המכונית שלהם אלא להשתמש בה באמצעות שיטות ליסינג, שיתוף או מנוי. הם נמכרים על ידי החברה הסינית ג ' ילי – בעלי לוטוס, וולוו וחברת הרכב החשמלי בלונדון.

הדגם הראשון של החברה הוא רכב שטח בעל חמש דלתות שתוכנן בשיתוף פעולה עם וולוו בפלטפורמת אקס-סי-40. הוא מופעל על ידי מנוע היברידי בעל שלושה צילינדרים, והוא מצויד במידע-בידור שמקורו באנדרואיד כדי להוסיף נוחות.

מה חשוב לדעת אודות המותג Lynk and Co?

lynk and co היא סטארט-אפ שוודי שמוכר מכוניות באינטרנט באמצעות מודל מנוי חדשני. היא מחויבת לשיטות ייצור בר קיימא, למחזר את מכוניותיה ולחולל מהפכה בבעלות על מכוניות בתהליך.

ג 'ילי ייסדה את ג' ילי שבסיסה בגוטנבורג בשנת 2016 עם תוכניות להשיק מודלים ברחבי אירופה וסין. הדגם הראשון הזמין באירופה הוא רכב השטח 01, אותו ניתן לקנות על הסף או להשכיר באמצעות תוכנית חברות חודשית.

נכון לעכשיו, המותג מוכר רק דגם אחד – רכב השטח 01-באירופה ובסין, אך מתכנן להשיק בקרוב רכב חשמלי שטרם נקרא. המכירות של רכב חשמלי זה צפויות להתחיל בשני השווקים עד סוף 2024; לאחר מכן, הם עשויים להתרחב גם לארצות הברית.

מהו שירות המנויים שהחברה מציעה בעולם?

שירות המנויים לרכב של לינק אנד קו  עשוי להיות רעיון חדשני, אך ייתכן שהם יוכלו לבצע בהצלחה. הדגמים שלהם ממוקמים בסין, והם כוללים את ה-01, רכב שטח קומפקטי שמשתף את פלטפורמת ה-סי.אם. איי של וולוו עם ה-אקס-סי-40.

לדברי מנכ 'ל לינק אנד קו  אלן ויסר, הרכב תוכנן מתוך מחשבה על מודל בעלות חדשני. במקום לרכוש רכב, נהגים יכולים להירשם לדמי חברות חודשיים שניתן להשתמש בהם לתשלום עבור הרכב או להשכירו.

בנוסף, חברי הארגון מקבלים תחזוקה, סיוע בצד הדרך ועדכונים במערכת האוויר, כמו גם נקודת גישה מובנית לאינטרנט אלחוטי. יתר על כן, חברים יכולים להרוויח כסף בחזרה על המנוי שלהם על ידי השכרת המכוניות שלהם לנהגים אחרים של לינק אנד קו .

כדי לענות על צורך זה, החברה משתפת פעולה עם אורנג ' כדי להציע פתרון קישוריות גלובלי מבוסס ענן המאפשר למכוניות לתקשר ולהחליף נתונים. זה יאפשר דוחות חיוב להורדה, תחזיות תחזוקה חזויות ועוד מכלי הרכב שלהם.

לינק אנד קו , שנוסדה על ידי וולוו וג ' ילי, חוללת מהפכה במודלים מסורתיים של בעלות וניידות. המערכת האקולוגית של המודל העסקי והשירותים שלהם בנויה על קישוריות, ניתוח נתונים ואוטונומיה – ומציעה חוויה חדשה לחלוטין לצרכנים.

ה-01 הוא רכב הבכורה של החברה – רכב חשמלי היברידי פלאג-אין. היא תיכנס לאירופה החודש ומבנה התמחור שלה הוא ייחודי, ומציע ללקוחות את האפשרות לרכוש על הסף או להירשם כמנוי על בסיס חודשי ולהשכיר אותו באמצעות אפליקציה.

הקהילה של לינק אנד קו  גדלה במהירות כאשר אנשים חולקים את כלי הרכב שלהם, ומצמצמים מכוניות פנויות בערים. המותג מקווה שהדגם הזה יכול להיות בר קיימא ולמשוך אליו מגוון רחב של משתמשים-גם כאלה ללא מכוניות שעדיין רוצים להסתובב בעיר.

מהו המודל העסקי של החברה?

ג 'ילי, החברה הסינית שבבעלותה וולוו, לוטוס, פרוטון וטרפוג' יה, הציגה לאחרונה את לינק אנד קו  את מותג הסאב – פרימיום שלהם משוודיה. יצרנית הרכב הסינית-שוודית הזו מציעה תוכנית מנוי מעניינת שיכולה להיות הדבר הגדול הבא ברכב.

לחברים יש גישה למכוניות ומרכז קהילתי שמשמש גם כמרכז וגם כמקום אירועים לסחורה של מותג לינק אנד קו.

לינק אנד קו הינה הם לא רק מהפכה בעסקי הרכב. התוכנית שלהם היא לחסל סוחרים, לחסל שנים מודל ורשימות אפשרויות, כמו גם לעזור לך לשכור את המכונית המושכרת שלך כאשר לא בשימוש. הרעיון הוא לפשט את החיים תוך הפיכת הדברים למורכבים פחות. אמנם לא כולם עשויים להסכים עם גישה זו, לינק & שיתוף מכוניות יש מושג מסקרן אשר יכול לחולל מהפכה בתעשיית הרכב באופן משמעותי.